Katalog - Odkuwki matrycowe i złącza budowlane 2017-2018

Katalog odkuwki i złącza 2016NASZĄ SPECJALNOŚCIĄ SĄ ODKUWKI Posiadamy 130-letnie doświadczenie w produkcji odkuwek matrycowych i swobodnie kutych. Oferujemy Państwu odkuwki o masie do 10kg i wymiarach do 200 mm szerokości (średnicy) i 500 mm długości. Przedstawiamy nowy katalog na rok 2017-2018.

 

GWARANTUJEMY BARDZO KRÓTKIE TERMINY DOSTAW
Klienci cenią nas za szybkość realizacji zamówień. Nowe odkuwki jesteśmy w stanie zaprojektować i dostarczyć nawet w ciągu 3-4 tygodni od daty zamówienia. Kadra doświadczonych pracowników, własna narzędziownia i lokalizacja zakładu w jednym miejscu czynią nas elastycznymi i niezależnymi.

KAŻDY WYRÓB TRAKTUJEMY INDYWIDUALNIE
Przyślijcie nam Państwo rysunek, szkic lub wzór, a my zaprojektujemy i wykonamy odpowiednią odkuwkę. Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo już na etapie powstawania modelu. Pomagamy w zapewnieniu wykonalności wyrobu, optymalizacji naddatków na obróbkę, ustaleniu tolerancji wykonania, położenia logo czy numeru partii.
Przed rozpoczęciem produkcji przedstawiamy do oceny sporządzony przez nas rysunek.

INWESTUJEMY W NOWOCZESNOŚĆ
Projektowanie odkuwek w systemie Pro Engineer, Creo oraz bezpośredni transfer danych do sterowanych numerycznie frezarek pozwala nam ograniczyć do minimum czas przygotowania nowego oprzyrządowania.
Posiadamy własną narzędziownię wyposażoną w szybkie centra obróbcze szwajcarskiej firmy GF AGIE CHARMILLES oraz nowoczesną hartownię gwarantującą optymalną twardość i dużą wytrzymałość naszych matryc, a także doskonałą jakość obróbki cieplnej oferowanych Państwu wyrobów. Zastosowanie nagrzewów indukcyjnych i nowoczesnych młotów kuźniczych niemieckiej firmy Lasco powoduje, że klienci otrzymują produkt o najwyższej, powtarzalnej jakości. Do optymalizacji i symulacji procesu kucia używamy programu Qform 7. Pięć z naszych młotów kuźniczych wyposażonych jest w wyrzutniki odkuwek. Poszerza to nasze możliwości produkcyjne o odkuwki z minimalnymi skosami matrycowymi. W 2015 r. park maszynowy naszej Firmy wzbogacił się o prasę kuźniczą LZK 1600 firmy SMERAL. Pozwala ona na kucie detali z bardzo dużą dokładnością. Oprócz tego umożliwia wykonywanie detali ze stopów metali lekkich, jak tytan czy aluminium.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ JEST DLA NAS PRIORYTETEM
Nowoczesny park maszynowy, doświadczenie pracowników oraz bardzo dobra organizacja i kontrola produkcji gwarantują doskonałą jakość odkuwek. Nasza firma poddawana jest także regularnemu nadzorowi
zewnętrznemu - posiadamy certyfikat: ISO TS 16949:2009, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO 50001:2011, PN-N 18001:2004, OHSAS 18001:2007.

ODKUWKI SUROWE I WIELE WIĘCEJ
Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do odkuwek surowych. W zależności od Państwa potrzeb zapewniamy także obróbkę mechaniczną, obróbkę cieplną, pokrycie powierzchni i montaż. Projektowanie,
symulacje i optymalizacje procesów obróbki, wykonujemy w programie Mastercam 7.0. Dysponujemy dwunastoma najnowocześniejszymi frezarskimi i tokarskimi centrami obróbczymi firmy MAZAK. Są to frezarki
5-io osiowe VARIAXIS i600, tokarki z napędzanymi narzędziami QUICK TURN SMART 300M, tokarki QUICK TURN SMART 200, których obsługę wspomagają dwa roboty FANUC M-20iA/20M.

ZALETY ODKUWEK

  • materiał przerabiany w procesie kucia uzyskuje lepsze właściwości mechaniczne
  • zachowanie ciągłości włókien, co gwarantuje wytrzymałość odkuwki na najwyższe obciążenia
  • wysoka odporność na odkształcenie plastyczne i pękanie
  • możliwość uzyskania skomplikowanych kształtów
  • możliwość uzyskania kształtu zbliżonego do wyrobu gotowego, co powoduje znaczną oszczędność materiału i zmniejszenie kosztów obróbki skrawaniem (można zrezygnować z obróbki pewnych powierzchni, naddatki na obróbkę są minimalne)
  • lepsza jakość powierzchni w porównaniu do odlewów
  • możliwość produkcji dużej ilości sztuk w krótkim czasie

 


pobierzPobierz plik (12,54 MB)
Plik w formacie PDF